Nazwisko Imię Klub Numer licencji Kategoria
Adamowicz Daniel KS ROKIS Radzymin 4626 Mężczyźni
Affek Marcin ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA Nowy Dwór Maz. 1194 Mężczyźni
Antosiewicz Marcin KS ROKIS Radzymin 2073 Mężczyźni
Bączyk Zuzanna SŁ MARYMONT Warszawa 3587 Młodzieżowcy Kobiety
Bartoszek Karol KS DRUKARZ Warszawa 4171 Juniorzy
Bieniak Jan SŁ MARYMONT Warszawa 5191 Juniorzy Młodsi
Bieniak Matylda SŁ MARYMONT Warszawa 5550 Juniorki Młodsze
Bulsiewicz Zofia KS DRUKARZ Warszawa 5147 Juniorki Młodsze
Błaszczyk Sebastian LKS MAZOWSZE Teresin 3854 Juniorzy
Cejmer Tomasz MKŁ STRZAŁA Warszawa 3334 Mężczyźni
Chmurzyńska Oliwia MKŁ STRZAŁA Warszawa 5076 Juniorki Młodsze
Cyprysiak Wiktor SŁ MARYMONT Warszawa 5193 Juniorzy Młodsi
Dobosz Oliwia PTG SOKÓŁ Radom 4126 Juniorki
Dylik Oliwia LKS MAZOWSZE Teresin 4113 Juniorki
Dzierżak Kalina KS DRUKARZ Warszawa 5145 Juniorki Młodsze
Dziubak Jan SŁ MARYMONT Warszawa 4404 Juniorzy
Furtak Łukasz MKŁ STRZAŁA Warszawa 5023 Mężczyźni
Gajewska Edyta KS ROKIS Radzymin 5298 Juniorki Młodsze
Gawryś Dariusz SŁ MARYMONT Warszawa 337 Mężczyźni
Grzyb Agnieszka MKŁ STRZAŁA Warszawa 4707 Kobiety
Grzybek Barbara SŁ MARYMONT Warszawa 4344 Juniorki
Gut Zofia ŁKS RADOM Radom 5457 Juniorki Młodsze
Hordiichuk Anhelina LKS MAZOWSZE Teresin 5483 Juniorki Młodsze
Jakubowski Michał SŁ MARYMONT Warszawa 1148 Mężczyźni
Jankowska Sandra MKŁ STRZAŁA Warszawa 3794 Kobiety
Jankowski Michał SŁ MARYMONT Warszawa 4524 Mężczyźni
Jeznach Arkadiusz KS ROKIS Radzymin 1522 Mężczyźni
Jeznach Oliwia KS DRUKARZ Warszawa 4619 Juniorki Młodsze
Junczyk Stanisław SŁ MARYMONT Warszawa 858 Mężczyźni
Junczyk-Paczuska Anna SŁ MARYMONT Warszawa 2465 Kobiety
Kabluchko Alisa LKS MAZOWSZE Teresin 5484 Juniorki Młodsze
Kajcińska Lena SŁ MARYMONT Warszawa 5547 Juniorki Młodsze
Kempa Franciszek KS DRUKARZ Warszawa 5541 Juniorzy Młodsi
Kisielewska Marta MKŁ STRZAŁA Warszawa 4285 Kobiety
Kopińska Gabriela MKŁ STRZAŁA Warszawa 4190 Juniorki
Korczewski Emilian SŁ MARYMONT Warszawa 3140 Młodzieżowcy Mężczyźni
Koronowicz Jagna KS DRUKARZ Warszawa 5150 Juniorki Młodsze
Kowalski Jacek KS ROKIS Radzymin 4627 Mężczyźni
Kozielski Krzysztof MKŁ STRZAŁA Warszawa 5013
Kozłowska Martyna KS ROKIS Radzymin 4621 Juniorki
Kozłowski Dominik LKS MAZOWSZE Teresin 3154 Młodzieżowcy Mężczyźni
Król Piotr MKŁ STRZAŁA Warszawa 2909 Mężczyźni
Kryszkiewicz Krystian LKS MAZOWSZE Teresin 3501 Młodzieżowcy Mężczyźni
Kucharczyk Karol KS ROKIS Radzymin 5201 Mężczyźni
Kucowski Gaweł KS DRUKARZ Warszawa 354 Mężczyźni
Kultys Jakub KS HUBERTUS Zalesie Górne 3638 Juniorzy
Kurszyńska Angelina SŁ MARYMONT Warszawa 5551 Juniorki
Lichota Paweł SŁ MARYMONT Warszawa 5192 Mężczyźni
Lisiecka Ewelina LKS MAZOWSZE Teresin 3950 Juniorki
Lisiecki Jan LKS MAZOWSZE Teresin 5482 Juniorzy Młodsi
Maciągowska Alicja LKS MAZOWSZE Teresin 2858 Kobiety
Maciągowska Małgorzata LKS MAZOWSZE Teresin 2125 Kobiety
Marchwica Paweł MKŁ STRZAŁA Warszawa 5262 Mężczyźni
Markiewicz Krzysztof MKŁ STRZAŁA Warszawa 1902 Mężczyźni
Mazur Natalia SŁ MARYMONT Warszawa 4155 Młodzieżowcy Kobiety
Małolepsza Maria LKS MAZOWSZE Teresin 3853 Juniorki
Michalak Sławomir KS ROKIS Radzymin 2713 Mężczyźni
Michałowska Agata LKS MAZOWSZE Teresin 4114 Juniorki
Miłecki Marcin MKŁ STRZAŁA Warszawa 2569 Mężczyźni
Moczulska Zofia KS HUBERTUS Zalesie Górne 5247 Juniorki Młodsze
Młynarczyk Marian ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA Nowy Dwór Maz. 848 Mężczyźni
Napłoszek Kamila SŁ MARYMONT Warszawa 2279 Kobiety
Napłoszek Sławomir SŁ MARYMONT Warszawa 803 Mężczyźni
Napłoszek Zuzanna SŁ MARYMONT Warszawa 4759 Juniorki Młodsze
Nawrocki Tomasz ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA Nowy Dwór Maz. 4400 Mężczyźni
Niedzicki Bartosz SŁ MARYMONT Warszawa 5422 Mężczyźni
Olczak Miłosz LKS MAZOWSZE Teresin 4119 Juniorzy
Onisk Paweł KS DRUKARZ Warszawa 1410 Mężczyźni
Ozdoba Aleksandra SŁ MARYMONT Warszawa 4403 Juniorki
Oziemkiewicz Kornelia MKŁ STRZAŁA Warszawa 5529 Juniorki Młodsze
Paczuska Aleksandra SŁ MARYMONT Warszawa 3156 Młodzieżowcy Kobiety
Pakuła Emilia LKS MAZOWSZE Teresin 4716 Juniorki Młodsze
Pękalski Roman SŁ MARYMONT Warszawa 1328 Mężczyźni
Pielak Paweł KS DRUKARZ Warszawa 5144 Juniorzy
Pierangeli Giovanni SŁ MARYMONT Warszawa 5264 Mężczyźni
Pietrusiński Ludwik SŁ MARYMONT Warszawa 1582 Mężczyźni
Piskozub Monika MKŁ STRZAŁA Warszawa 5528 Kobiety
Poncyleusz Kacper SŁ MARYMONT Warszawa 5358 Juniorzy Młodsi
Potęga Bartosz KS ROKIS Radzymin 3349 Młodzieżowcy Mężczyźni
Powała Antoni SŁ MARYMONT Warszawa 3141 Młodzieżowcy Mężczyźni
Prelwitz Mariusz MKŁ STRZAŁA Warszawa 5532 Mężczyźni
Przesmycki Konrad KS ROKIS Radzymin 264 Mężczyźni
Pysiak Bartłomiej PTG SOKÓŁ Radom 4125 Juniorzy
Roguska Alicja SŁ MARYMONT Warszawa 3969 Młodzieżowcy Kobiety
Rutkowska Aleksandra LKS MAZOWSZE Teresin 3530 Młodzieżowcy Kobiety
Sapiej Mateusz SŁ MARYMONT Warszawa 3636 Mężczyźni
Sałata Tomasz ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA Nowy Dwór Maz. 2192 Mężczyźni
Sharoiko Daria MKŁ STRZAŁA Warszawa 5387 Juniorki Młodsze
Sierakowski Kacper SŁ MARYMONT Warszawa 329 Mężczyźni
Skrok Natalia LKS MAZOWSZE Teresin 3084 Młodzieżowcy Kobiety
Skuła Krzysztof MKŁ STRZAŁA Warszawa 5031 Mężczyźni
Sobieraj Ewa SŁ MARYMONT Warszawa 1831 Kobiety
Sputo Jeremi SŁ MARYMONT Warszawa 4406 Juniorzy
Sputo Jerzy SŁ MARYMONT Warszawa 4023 Juniorzy
Staniewicz Robert KS ROKIS Radzymin 1827 Mężczyźni
Stąpór Emil MKŁ STRZAŁA Warszawa 5015 Mężczyźni
Starzycki Piotr SŁ MARYMONT Warszawa 2348 Mężczyźni
Surga Anna MKŁ STRZAŁA Warszawa 2573 Młodzieżowcy Kobiety
Świątek Robert LKS MAZOWSZE Teresin 301 Mężczyźni
Świeczak Anna KS DRUKARZ Warszawa 2711 Kobiety
Świerżewska Joanna LKS MAZOWSZE Teresin 3085 Młodzieżowcy Kobiety
Szwarczewska Julia LKS MAZOWSZE Teresin 4419 Juniorki
Talarowska Hanna KS DRUKARZ Warszawa 5489 Juniorki Młodsze
Telecki Mateusz KS HUBERTUS Zalesie Górne 5554
Teodorczyk Katarzyna KS ROKIS Radzymin 4562 Juniorki
Uhma Paweł SŁ MARYMONT Warszawa 4156 Juniorzy
Urbaniak Mariusz ŁKS RADOM Radom 5067 Mężczyźni
Waśniewski Cezary KS ROKIS Radzymin 4983 Mężczyźni
Winnicki Michał LKS MAZOWSZE Teresin 3086 Młodzieżowcy Mężczyźni
Witosińska Magdalena KS DRUKARZ Warszawa 5154 Juniorki
Wójcik Tola PTG SOKÓŁ Radom 5312 Juniorki
Wójcik Weronika ŁKS RADOM Radom 4848 Juniorki Młodsze
Woźniak Iza LKS MAZOWSZE Teresin 3886 Juniorki
Zaborowski Paweł SŁ MARYMONT Warszawa 3301 Mężczyźni
Zając Magdalena SŁ MARYMONT Warszawa 3143 Kobiety
Zalewski Michał SŁ MARYMONT Warszawa 1904 Mężczyźni
Zubik Tomasz KS ROKIS Radzymin 5297 Mężczyźni
Żuk Włodzimierz ŁKS KOMPANIA ŁUCZNICZA Nowy Dwór Maz. 2964 Mężczyźni
Żurko Monika SŁ MARYMONT Warszawa 3699 Młodzieżowcy Mężczyźni
Zygmunciak Alicja LKS MAZOWSZE Teresin 4115 Juniorki
Zygmunciak Magdalena LKS MAZOWSZE Teresin 4116 Młodzieżowcy Kobiety